Čím na ucpaný odpad


Čištění ucpaných odpadů

Jak na ucpaný odpad - chemické čištění

Popis:

Odpadní potrubí je během používání zanášeno nejen organickým znečištěním a mastnotou, ale také vodním kamenem. Pokud nám při ucpaném potrubí nepomáhá čištění alkalickým prostředkem, případně pomáhá jen krátkodobě je třeba odstranit minerální usazeniny kyselým čističem odpadů CLEAMEN 420.

CLEAMEN 420 je vysoce koncentrovaný kyselý prostředek, který je určený k přímému použití na akutní pročištění plastových i keramických odpadů a kanalizace v sanitární a umývárenské oblasti. Rychle a účinně rozpouští zbytky kůže, mýdla, vápenaté usazeniny, vlasy apod. a současně pročišťuje neodtékající odpady umyvadel, WC, sprchových vaniček, van atd.

Manipulace:

Při manipulaci důsledně používejte ochranné prostředky: rukavice, gumovou zástěru a ochranné brýle. Vyvarujte se potřísnění přípravkem. Pracujte s přípravkem velmi opatrně.

Při čištění nepokládejte láhev s přípravkem na podlahu, ale vždy na ochrannou nekovovou podložku. Zabráníte tak zničení povrchu při kontaktu s potřísněnou lahví.

Aplikace:

Prostředek aplikujte přímo do odpadu v množství 150 - 500ml podle stupně znečištění a velikosti odpadního vtoku. Vyvarujte se kontaktu prostředku s povrchem umyvadla, vany, kovu apod. Prostředek nalévejte do odpadu opatrně a pomalu, nenaklánějte se obličejem na čištěným odpadem. Prostředek nechejte působit 15 - 30 minut, a potom odpad dostatečné propláchněte proudem vody.