Impregnace koberců a sedacích souprav

Proč si nechat impregnovat koberec a sedací soupravu?

Máte malé děti, domácí mazlíčky nebo si rádi večer u televize dáte něco k jídlu a k pití na Vaší sedačce? Přemýšlíte nad tím, že si necháte vyčistit starý nebo špinavý koberec či starou nebo zašlou sedací soupravu, ale obáváte se, že brzy budete mít na sedačce opět skvrny. Zkuste se kromě čištění sedací soupravy nebo koberce zamyslet také nad impregnací těchto věcí.

Impregnace totiž prodlužuje životnost látek na sedacích soupravách a také na kobercových vláknech, zvyšuje jejich odolnost proti nečistotám na vodní a olejové bázi, chrání je před opotřebením a další velkou výhodou je, že usnadňuje následné čištění. Impregnace zamezuje vsakování nečistot na vodní a olejové bázi do vláken a tím je z velké části zabráněno následnému vytváření skvrn na povrchu látky nebo koberce.

Kde můžeme impregnaci využít:

Impregnaci je možné použít v domácnostech, ve školách, v dopravních prostředcích, v kinech, ve firmách, v hotelích či restauracích.

Aplikace:

Impregnace se aplikuje na vyčištěný a ještě vlhký koberec nebo sedací soupravu. Pokud je sedací souprava nebo koberec nový, musí se nejprve navlhčit a následně se impregnace aplikuje.

Objednat